Letní kurz Krajinomalby a Plenéru

Letní kurz Krajinomalby a Plenéru

"MONTMARTRE, VAŠE VÝTVARNÉ NEBE NAD PRAHOU!"

Rádi byste uměli malovat lesy, zahrady, parky či městskou architekturu? Lákají Vás letní slunné dny u jezera či zasněžené krajiny? Líbí se Vám skály a hory nebo si libujete v exotiských scenériích? Namalovat lze jakékoli prostředí..... V tomto kurzu Vám ukážeme, jak na to!
 
 • Co se v rámci kurzů naučíte?

Během totoho kurzu jsou studenti seznámeni s uměleckými technikami a tématy zaměřenými především na krajinu a architekturu, naučí se základy stavby obrazu, kompozici, barevnost  a perspektivu, jak zachytit prostor, světlo a atmosféru... vyzkoušíme si vyjádřit dramatické projevy přírody jako jsou bouře apod.

Při práci se budeme inspirovat různými výtvarnými obdobími jako je například impresionismus Claude Moneta, expresionismus či realistická malba........

Pokud bude hezké počasí, vyzkoušíme si také malovat venku a zajdeme do přírody na Smíchově, aby si studenti mohli vyzkoušet opravdový plenér - záleží na domluvě s lektorem a studenty.

 

 • Pro koho je kurz určen?

Letní kurz Krajinomalby je určen pro začátečníky, mírně pokročilé i pokročilé. Pokročilejší studenti si s námi prohloubí dovednosti v malbě a vyzkoušejí si nová témata, dosud nepoznaná.

 

 • Co si vzít s sebou na kurz?

Nejlépe pracovní oděv, který si popřípadě můžete potřísnit barvou. Pokud Vám to nevyjde, nevadí, zapůjčíme Vám košili našeho ateliéru. V průběhu kurzu Vám bude k dispozici kuchyňka, kde si budete moci kdykoli vařit čaj a kávu. Veškeré potřebné pomůcky ke kresbě a malbě Vám budou k dispozici v našem Výtvarném ateliéru!

 

 •  Počet Lekcí v kurzu

6 lekcí + 1 náhradní na konci kurzu zdarma 

 • Pokud některou Vaši lekci nestihnete?

Stane-li se, že některou Vaši lekci nestihnete, zajistili jsme pro Vás náhradu přímo v rámci Vašeho kurzu!

Kurzy jsou sestaveny tak, aby Vám vynechání jedné či dvou lekcí příliš nechybělo a nebránilo v pokračování a zvládnutí celého obsahu kurzu. Snažíme se pro Vás být co nejvíce flexibilní! Pro tyto účely poskytujeme našim studentům, po uběhnutí 6 základních lekcí (obsah programu kurzu - 6 lekcí), jako bonus 1 lekci navíc, během které můžete dokončit své rozdělané práce či doplnit Vaše zmeškané znalosti nebo popřípadě tvořit něco nového na základě znalostí již nabytých.

 

 • 1 lekce trvá 2,5 hodiny / 6 lekcí + 1 náhradní na konci kurzu zdarma
 • Cena  - 3.499,- Kč při bezhotovostní platbě na účet Ateliéru po potvrzení Vaší přihlášky
 • V ceně jsou zahrnuty veškeré pomůcky k malbě, včetně pláten a veškerých druhů barev od akvarelů po Oleje a různá media!
 • Lekce se konají 1x týdně
 • Léto: Každé ÚT od 17:00 do 19:30 / od 2.7.2019 - 13.8.2019
 • Přihlášky jsou již otevřeny, zaberte si své místo včas!
 • Místo konání kurzu: Kroftova 392/8, Praha 5 Smíchov

 

PŘIJĎTE VE DVOU NEBO V CELÉ SKUPINCE! ZAPLATÍTE MÉNĚ! - pro více informací nás kontaktujte prosím na info@ateliermontmartre.cz, podle počtu zájemců a volných míst Vám sdělíme aktuální cenu po skupinové slevě.

REZERVACE MÍSTA JE NUTNÁ - POKUD JE KURZ OTEVŘEN, VYPLŇTE PROSÍM PŘIHLÁŠKU
„S krajinami je to jako s lidmi, nikdy je úplně nepoznáme. Každý člověk a každá krajina mohou za určitých okolností projít všemi fázemi, od té nejubožejší ošklivosti až po tu nejvznešenější krásu.“ Christian Morgenstern

Přihláška na kurz

Fotogalerie