MalováníKurzy modelování a sochařstvíKurzy kresleníTechniky keslení a malování pro začátečníky a pokročilé

 

DÁRKOVÉ POUKAZY

Naše kurzy můžete svým blízkým věnovat formou dárkových poukazů
DÁRKOVÝ POUKAZ NA VYSNĚNÝ VÝTVARNÝ KURZ - TEN NEJVDĚČNĚJŠÍ DÁREK PRO VÁS A VAŠE BLÍZKÉ!

 

 

 • Rádi byste potěšili Vaše blízké a darovali něco originálního, čím se určitě zavděčíte? Už nehledejte. Dárkové poukazy ke každé příležitosti šité na míru dostanete v Ateliéru Montmartre. 
 • Z nabídky našich kurzů si můžete vybrat po celý rok!!!
 • Vystavíme Vám dárkový poukaz i na poslední chvíli, a to na základě print screenu platby bankovního převodu, pak už jen doma vytisknete a vložíte do obálky. Bez zbytečného čekání.
 • Formou dárkového poukazu můžete darovat buďto Čtvrtletní kurz v roce 2019 nebo jakýkoli víkendový workshop, popřípadě můžete koupit Dárkový poukaz v určité hodnotě a obdarovaný si může sám zvolit z nabízených kurzů v novém semestru (popřípadě si sám doplatí kurzovné podle zvoleného kurzu).

 

Chcete doporučení? Inspirujte se lidmi, kteří už u nás byli:
 • Nejčastěji vyhledávané čtvrtletní kurzy
 1. Kurz SOCHAŘSTVÍ v Praze
 2. Kurz Malování pro Začátečníky v Praze - Techniky malby
 3. KREATIVNÍ Kresba a Malba pro začátečníky i mírně pokročilé
 4. Kurz GRAFIKY - grafická dílna pro začátečníky i pokročilé
 5. Kurz KLASICKÉ OLEJOMALBY pro začátečníky
 6. Výtvarný kurz KRESLENÍ A MALOVÁNÍ pro úplné začátečníky
 7. Výtvarný kurz PRO POKROČILÉ
 8. Kurz KRESLENÍ pro začátečníky
 9. TECHNIKY kresby a malby
 10. VEČERNÍ výtvarné kurzy
 11. ODPOLEDNÍ výtvarné kurzy

 

 • Nejzajímavější novinky mezi kurzy pro Začátečníky a POKROČILÉ
 1. Kreativní kresba a malba pod vedením Martina Vlčka - Začátečníci i Pokročilí
 2. Malba po stopě velkých mistrů - Začátečníci i Pokročilí
 3. Klasická Olejomalba dle živého modelu - portrét, figura, zátiší, vlastní projekt - Mírně pokročilí a Pokročilí

 

 

 • Nejnavštěvovanější VÍKENDOVÉ WORKSHOPY
 1. AKVARELOVÁ PALETA - malba pro začátečníky a mírně pokročilé
 2. Impresionisté Olejem
 3. SPECIÁLNÍ WORKSHOP AIRBRUSH I. - základy malby pro začátečníky
 4. Základy 3D kresby
 5. Základy KRESBY I. - 1 denní intenzivní kurz
 6. OLEJOMALBA krok za krokem
 7. Technika suchým štětcem - DRYBRUSH
 8. ABSTRAKCE jako nástoj k odpočinku - abstraktní kresba a malba


Jak můžete Dárkový poukaz zakoupit?
 • Vyplňte prosím přihlášku ke konkrétnímu kurzu, o který máte zájem a do poznámky napište, že máte zájem o vystavení Dárkového poukazu na konkrétní jméno
 • anebo nám pište na přihlasky@ateliermontmartre.cz. My Vám poté místo zarezervujeme a po provedení platby za kurz vystavíme Dárkový poukaz, který si můžete libovolně vytisknout a vložit do dárkové obálky

 

Pravidla vystavených dárkových poukazů:

 • Dárkový poukaz je vždy vypsán na konkrétní jméno
 • Dárkový poukaz může být vystaven jako poukaz v určité hodnotě (přičemž obdarovaný si sám vybere druh kurzu či workshopu a konkrétní termín), anebo jako dárkový poukaz na konkrétní kurz (kdy je dán přesný druh kurzu či workshopu a jeho termín - změna takového termínu je možná pouze po dohodě s Ateliérem v závislosti na kapacitě daného kurzu), záleží pouze na Vás, jakou formu si zvolíte
 • Dárkový poukaz na jméno nabývá platnosti po provedení platby kurzovného na účet ateliéru. Tím je voucher aktivován a lze jej uplatnit obdarovaným.
 • Neváhejte se na nás obrátit s výběrem vhodného kurzu a termínu, rádi Vám s výběrem pomůžeme.....aby byl šitý Vašim blízkým přímo na míru!!! Pište nám na email: info@ateliermontmartre.cz nebo volejte na 608 889 895.

 

Změna termínu kurzu v dárkovém poukazu a stornopodmínky:

 • Pokud se Vám z jakéhokoli důvodu termín objednaný v dárkovém poukazu nehodí, je možno domluvit se na náhradním termínu stejného, popřípadě jiného kurzu ve stejné hodnotě, který má v budoucnu probíhat...v závislosti na kapacitě kurzu, v případě zájmu prosím neprodleně piště na info@ateliermontmartre.cz
 • Pokud Vám byl u nás zakoupen dárkový poukaz a následně zjistíte, že jej nemůžete ani v budoucnu využít, vrátíme na požádání plátce dárkového poukazu jeho platbu zpět na jeho účet. Stornopoplatek v takovém případě činí 10% z celkové hodnoty poukazu včetně nákladů na doručení. Děkujeme Vám za pochopení!

 

ZVÝHODNĚNÍ PRO STUDENTY VÝTVARNÉHO ATELIÉRU MONTMARTRE

Slevy pro studenty českých Vysokých škol

Vysokoškoláci! Přijďte si odpočinout od čtení a celodenního (mnohdy i celonočního :0)) studia, psaní "bakalářek a diplomek"! Výtvarné umění Vás na chvíli odvede od těžkých myšlenek a pomůže relaxovat a nastartovat se do dalšího studia. Víme jak na to a rádi bychom Vás v tom podpořili!

Jste studenty Vysoké školy v ČR? Nabízíme Vám slevu 15% z ceny veškerých semestrálních a měsíčních kurzů nabízených naším Ateliérem! A dále 10% slevu na veškeré víkendové workshopy!

 

Benefit Plus

 • Jsme partnerem Benefit Plus - využijte možnost platby kartou benefit plus - využijte benefitů od Vašeho zaměstnavatele v našem Ateliéru!

 

Pokud si zaplatíte 2 a více našich kurzů, nabízíme Vám tuto  slevu:

 • 2 semestrální kurzy = sleva 15% z kurzu, jenž má vyšší cenu
 • 3 semestrální kurzy = sleva 25% z kurzu, jenž má vyšší cenu
 • 4 semestrální kurzy = sleva 35% z kurzu, jenž má vyšší cenu

Slevy se nevztahují na jednodenní víkendové kurzy (workshopy), ale pouze na semestrální kurzy. Sleva se odečítá z plné ceny kurzu. Nemůžete ji uplatnit, pokud již uplatňujete na kurz jinou slevu, například prázdninovou, věrnostní nebo pokud využíváte voucher apod. Slevy se nedají zčítat, děkujeme Vám za pochopení. Vaši cenu máte možnost s námi kdykoli zkonzultovat přes email info@ateliermontmartre nebo telefonicky na 608 889 895.

 

SKUPINOVÁ SLEVA

PŘIJĎTE VE DVOU NEBO V CELÉ SKUPINCE! ZAPLATÍTE MÉNĚ! - pro více informací nás kontaktujte prosím na info@ateliermontmartre.cz, podle počtu zájemců a volných míst Vám sdělíme aktuální cenu po skupinové slevě.

 

VĚRNOSTNÍ SLEVA ZA POKRAČOVÁNÍ V DALŠÍM KURZU:

Pro zájemce, kteří budou chtít v našem Ateliéru v dalším čtvrtletí pokračovat ve stejném kurzu, anebo se budou chtít přihlásit do jiného kurzu, máme připravenou 10% věrnostní slevu.