Se souhlasem našich studentů si zde dovolujeme zveřejnit jejich vzkazy a poděkování.

"Kurz vedený Martinem Vlčkem byl opravdu skvělý a všem zájemcům ho doporučuji. Každému se plně věnoval, každému radil a pomáhal. Je to mimořádně empatický lektor a já, seniorka věkem, nikoliv malováním, jsem už pár lektorů zažila. Martin Vlček je výjimečný. Díky, opravdu jsem si to užila. Moc ho zdravím a přeju vše dobré nejen jemu, ale i Vám."

 

  • paní Malá nám napsala po absolvování workshopu :

"Chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za velmi příjemný den, který jsem prožila v atelieru Montmartre. Spokojená byla následně i naše desetiletá vnučka, která ráda maluje, a tak dostala, jako dárek k narozeninám, možnost namalovat si obrázek u profesionálů.

Děkujeme jak za profesní přístup, tak i za trpělivost a pěkné jednání během celé lekce.S vnučkou jsme dohodnute, že si tento zážitek určitě v budoucnu zopakujeme."

 

  • paní Olexová nám napsala po kurzu 3D kresby:

"Milá slečno Veroniko, workshop 3D kresby byl pro mě úžasný, splnil moji touhu pochopit a poznat tuto techniku 3D kresby a za to Vám moc a moc děkuji. Pro mě to bylo a myslím, že ne jen pro mně, úžasné."

 

  • paní Mravcová nám napsala na Google recenze:

"Kurz byl uzasnym zazitkem! Od male skupinky a velmi autentickeho ucitele, ktery nas dokazal nadchnout bez zbytecneho patosu. Libilo se mi, ze nam ponechal relativne velkou svobodu, najit si vlastni cestu a tech par hodin ubehlo jako par vterin. Odchazela jsem absolutne nadsena, s odvahou necekat, az budu neco umet, a jit si nakoupit par barev treba hned druhy den. Pokud mate par hodin o vikendu k dispozici, bezte!"

 

  • paní Macháčková nám napsala na Google recenze:

"Dobrý den, byla jsem účastník na kurzu airbrushem - od základů technického použití a správné techniky, zkoušení tahů pistolí až po výběr vlastního tématu zpracování. Lektorka příjemná, namotivovalo mne ke koupi - bavila jsem se jako děcko:) děkuji"

 

  • paní Rajdlová nám napsala na Google recenze:

"Návštěva kurzu malování Akrylem se mi moc líbila, nenásilnou a vstřícnou formou nás lektor seznámil s možnými postupy a umožnil nám objevit v sobě kreativitu a vztah k barvám. Objevila jsem, že dokážu namíchat téměř jakoukoli barvu ze tří základních barev a také nebát se experimentovat. Nejvíc oceňuji nadšení, které ve mě lektor vyvolal :-)"

 

"absolvovany kurz mě naplnil tim, co jsem se chtěla naučit - a alespon teoreticky jsem se naučila, a navic me potešil i na duši. Děkuji a těším se na další kurz."

 

" Z kurzu v Ateliéru Montmartre jsem odešla naprosto nadšená - naučila jsem se základy techniky Dry Brush, dozvěděla jsem se různé fígle, jak přenést předlohu na papír a jak co vylepšit, a díky naprosto skvělé lektorce kurz předčil moje očekávání - doporučuju!"

 

"Ve vašem atelieru se mi líbí, mám vždy ochotnou lektorku Lucku.Je to pro mne takový relax.,jsem již důchodkyně a jak mám volno, tak se přihlásím do kurzu.děkuji za hezké malování u vás. J.Nováková"

 

"Navštěvovala jsem kurz výtvarných technik. Naše lektorka (mladá holčina) nás skvěle vedla. Na každou trojhodinovku připravila nový program. Naučila nás různé techniky (linoryt, tvorba jehlou ..) , povzbuzovala nás a radila nám. V kurzu se nás sešlo někdy 4-6 lidí (jak kdy) a myslím, že to byl optimální počet. Musím říct, že se nám maximálně věnovala a hodně nás naučila. Protože jsem již navštívila i jiné kurzy a mám možnost srovnání, patřil tento kurz k těm nejlepším.
Ještě jednou děkuji Kazárová"

 

"Na kurzu mi bylo dobře, ten den zaskakoval za lektorku Lucii, lektor Martin. Neznala jsem ani jednoho, ale bylo to fajn. Taková prima, usměvavá atmosféra, kdy jsme dostali příležitost se vyjádřit v malbě (aqarelové barvy) kdy nám bylo v případě potřeby porazeno a bylo na nás co s tím uděláme (já si v jednom momentě nedala říct a poučila jsem se, ..doufám). Byla jsem tam s manželem, kterého jsem chěla překvapit, což se zadařilo...a ač tvrdil že neumí malovat (kdyby neuměl tak ho tam možná neberu ;) ), tak ho lektor chválil snad nejvíce ;) (nevěřím že to bylo pro to, že tam byl ze žáků jediný chlap :D ). Alespoň lehce jsem se dotkla poznání světa aqarelových barev a musím říci, že se mi tento svět zalíbil, manželovi snad ještě více. I když se mi nedařilo vyjádřit rozpití srsti koček :D tak mám touhu to zase zkusit a docílit té správné srsti. Díky za Vaši práci, za to, že se snažíte různými barvitými kurzy předat dále tu radost z malování."

 

"Dobrý deň, ďakujem za študovanie u Vás lektorka bola veľmi milá a ústretová, len doporučiť viem každému kto sa rozhodne využiť vaše služby. S pozdravom,lia"

 

Kurz malby v Praze3D kresba v PrazeVíkendový workshop olejomalba Praha

 

"Dobrý den, paní Strážnická,

chtěla bych Vám touto cestou moc poděkovat za Váš kurz, protože
maminka byla nadšená.
Přestože se na kurz těšila, šla tam s velkými obavami. To, že
se včera vrátila s úsměvem na rtech, je jen díky Vám!

Jakýkoli kurz může být postaven sebelépe, ale to, s jakým
pocitem žáci odchází, je pouze o přístupu lektora. Stačí být
jen trochu nevlídný, kritický, nervózní a motivace se rázem
mění ve strach...
Trénink a školení mne živí a za svou praxi jsem bohužel viděla
ledasco, takže moc díky za to, že Vy jste byla podporující a dala
mamce možnost prožít si úspěch!
Protože přesně takto se to dělat má! :)))

Ať se Vám, i Vašemu Atelieru, daří!
E. J. (ml.)" (zpráva zveřejněna se souhlasem autorky)

 

"Dobrý den paní Strážnická,

ráda jsem Vás poznala a celý den byl pro mne inspirativní a obohacující o další nové informace týkající se kreslení. Už mám vytištěnou předlohu portrétu a chtěla bych si ho celý nakreslit  Půjčila jsem si knihu Jak nakreslit portrét a hlavu od José M. Parramóna abych věděla, jak na to. Moc Vám děkuji za výuku a za příjemně prožitý den." O.S.

 

"Dobrý den,

chtěla bych Vám poděkovat za možnost strávit úžasný čas ve Vašem ateliéru.Obzvláště bych vyzdvihla poslední lekci kurzu Od tužky až ke štětci s Ondrou Minářem, který měl vážně skvělý přístup a byl velmi ochotný a nápomocný. Tímto bych Vás chtěla požádat, zda byste mu mohla vyřídit poděkování za skvělou a inspirativní lekci olejomalby. 

Přeju Vám i Vašemu ateliéru, ať se Vám v budoucnu jen daří! :-) S pozdravem a přáním pěkného dne" M. L.

 

"Kurz kreslení portrétu byl skvělý, velmi poučný a z výsledku jsem nadšená! Velmi příjemná lektorka, přátelské prostředí, není co vytknout. Děkuji a doporučuji! :)" A.M.

 

  • Studentka workshopu nám napsala:

"Lektorka Veronika byla moc fajn. Plně se mi věnovala během celého kursu. Dala mi prostor si věci sama vyzkoušet, když jsem nevěděla, sama přišla a vysvětlila, jak na to (prakticky předvedla i teoreticky vysvětlila "proč"). Hodně jsem se toho o kreslení jako takovém i o kreslení tužkou dozvěděla. Domů jsem si odnesla tři obrázky a nadšení vyzkoušet víc. Nikdo jiný se na můj termín nepřihlásil, tak jsem dokonce měla soukromou hodinu. Všem kursy v tomto ateliéru vřele doporučuji." L.Š.

 

S pokorou děkujeme za Vaše vlídná slova a za pozitivní odezvu, studenti, odcházející od nás s úsměvem na tváři, nám dělají velkou radost a jsou také důkazem toho, že to, o co tady v ateliéru usilujeme, má smysl!

Upřímně Váš

Ateliér Montmartre (V.S.)