MalováníKurzy modelování a sochařstvíKurzy kresleníTechniky keslení a malování pro začátečníky a pokročilé

"Ateliér Montmartre, Vaše výtvarné Nebe nad Prahou!"

Rádi byste uspořádali Firemní akci a odměnili tak své zaměstnance nebo byste rádi strávili čas se svými stálými klienty v neobvyklém prostředí? Vyzkoušejte to u nás a odměňte je tak neobvyklým zážitkem spojeným se zábavou a vzděláním v prostředí výtvarného ateliéru!

Naše výtvarná škola v Ateliéru Montmartre nabízí pro Vás, vaše kolegy, zaměstnance, obchodní partnery a zákazníky širokou nabídku workshopů a výtvarných kurzů šitých na míru.... Spojte příjemné s užitečným a Sejděte se u nás! Jsme ochotni zajistit i hlídání dětí anebo občerstvení podle Vašich představ!!!

 

Co Vám nabízíme?

  • umělecké workshopy a teambuildingy šité na míru
  • pořádání firemních večírků v uměleckém prostředí ateliéru včetně společné umělecké tvorby pod vedením profesionálních lektorů
  • zajištění občerstvení a zábavy
  • útulné prostory ateliéru k Vašim firemním setkáním

V našem ateliéru můžete společně vyzkoušet Malbu a kresbu dle živého modelu, akt, portrét, krajinu apod. Můžete si vyzkoušet práci se sochařskou hlínou, Grafický tisk a mnohé další.

To vše je možno zprostředkovat jak u nás v Ateliéru na Smíchově, tak i ve Vaší firmě, v případě dobrého počasí také v přírodě či na jakémkoli jiném místě dle Vašich představ.

Využijte možnost oživit Vaše setkání novým prostředím a novým přístupem ke spolupráci na něčem kreativním.

 

Neváhejte nás kontaktovat, "ušijeme" Vám akci na míru!

V případě zájmu Vám navrhneme akci na míru a sepíšeme kalkulaci v závislosti na Vašich požadavcích, pište prosím na info@ateliermontmartre.cz.