Malování pro Rodiče s dětmi

Malování pro Rodiče s dětmi
"MONTMARTRE, VAŠE VÝTVARNÉ NEBE NAD PRAHOU!" 
Máte děti a chtěli byste věnovat některé odpoledne v týdnu i vlastnímu koníčku? Malujete rádi Vy i Vaše dítě? U nás se můžete realizovat spolu!
  • Zima: Každá ST / 13:30 - 15:30 / od 13.1. - 31.3.2021
Pokud hledáte kurz, kde se NEbudou používat jen pastelky a vodovky, ale opravdové plátno a akrylové či olejové barvy, pod profesionálním vedením pro Vás i pro Vaše dítě, pak kurz Malování pro rodiče s dětmi je "šitý" na míru právě pro Vás!

 

O vhodnosti věku dítěte se prosím informujte na info@ateliermontmartre.cz. Kurz je určen téměř pro veškeré věkové kategorie, nikoli však pro děti mladší 4 let.

 

  • Co si vzít s sebou na kurz?

Nejlépe pracovní oděv, který si popřípadě můžete potřísnit barvou. Pokud Vám to nevyjde, nevadí, zapůjčíme vám oděv našeho atelieru. V průběhu kurzu Vám bude k dispozici kuchyňka, kde si budete moci kdykoli vařit čaj a kávu. Veškeré potřebné pomůcky ke kresbě a malbě vám budou k dispozici v našem Výtvarném ateliéru! Pro děti vezměte pohodlné oblečení, svačinku a vše, na co jsou zvyklé, aby u nás byly maximálně spokojené :o) Ochranné pláště jim půjčíme v našem ateliéru.

 

  • Pokud některou Vaši lekci nestihnete?

Stane-li se, že některou Vaši lekci nestihnete, zajistili jsme pro Vás náhradu přímo v rámci Vašeho kurzu!

Kurzy jsou sestaveny tak, aby Vám vynechání jedné či dvou lekcí příliš nechybělo a nebránilo v pokračování a zvládnutí celého obsahu kurzu. Snažíme se pro Vás být co nejvíce flexibilní! Pro tyto účely poskytujeme našim studentům, po uběhnutí 10 základních lekcí (obsah programu kurzu - 10 lekcí), jako bonus 2 lekce navíc, během kterých můžete dokončit své rozdělané práce či doplnit Vaše zmeškané znalosti nebo popřípadě tvořit něco nového na základě znalostí již nabytých.

 

  • 1 lekce trvá 2 hodiny / 10 lekcí + 2 náhradní na konci kurzu zdarma
  • Cena  - 6.549,- Kč při bezhotovostní platbě na účet ateliéru po potvrzení Vaší přihlášky (1 dospělý + 1 dítě)
  • V ceně jsou zahrnuty veškeré pomůcky ke kresbě a malbě, včetně pláten a barev!
  • Lekce se konají 1x týdně
  • Každá ST / 13:30 - 15:30 / od 13.1. - 31.3.2021
  • Přihlášky jsou již otevřeny, zaberte si své místo včas!

 

Rodiče či prarodiče, PŘIJĎTE se svými dětmi ve dvou (2 dospělí) nebo v celé skupince rodičů s dětmi! ZAPLATÍTE MÉNĚ! - pro více informací nás kontaktujte prosím na info@ateliermontmartre.cz, podle počtu zájemců a volných míst Vám sdělíme aktuální cenu po skupinové slevě.

 

REZERVACE MÍSTA JE NUTNÁ - POKUD JE KURZ OTEVŘEN, VYPLŇTE PROSÍM PŘIHLÁŠKU

Přihláška na kurz

Fotogalerie