Impresionisté Olejem

Impresionisté Olejem

"MONTMARTRE, VAŠE VÝTVARNÉ NEBE NAD PRAHOU!"

OBJEVTE S NÁMI KOUZLO BAREV, KTERÉ VÁM OLEJOVÁ PALETA NABÍZÍ A VYJÁDŘETE SE NA PLÁTNĚ. INSPIRUJTE SE IMPRESIONISTICKÝM STYLEM.

 

  • Co se v rámci jednodenního kurzu naučíte?

Pomůžeme Vám pochopit, jak lze vnímat svět přírody očima impresionisty, jak vyjádřit pocity z toho, co sami vnímáte a zjistíte, že jedna a tatáž věc může být vnímána různými lidmi odlišným způsobem...... volné zachycení okamžiku, který se již neopakuje je jistě zážitkem, který budete chtít zopakovat. Začátečníci se naučí základy olejomalby a zapracování do formátu, pokročilí již mohou rozvíjet své vjemy a nechat se unášet tvorbou samotnou.

 

  • Pro koho je kurz určen?

Tento umělecký směr je nenáročný pro začínající výtvarníky. Zkušenější kreslíři a malíři zase rádi využijí jeho volnosti a svobody.

 

  • Co si vzít s sebou na kurz?

Fotografickou předlohu - barevný tisk alespoň o velikosti A4 (lépe A3). Předloh si raději přineste více - spolu s lektorem  pak vyberete tu nejvhodnější. Ideální jsou krajinné motivy, avšak záleží na Vás, který z impresionistů Vás uchvátil nejvíce. Pokud se Vám zadaří přijít na kurz bez předlohy, nevěšejte hlavu, nabídneme Vám na výběr z možností v našem ateliéru.

Vezměte si s sebou nejlépe pracovní oděv, který si popřípadě můžete potřísnit barvami. Pokud Vám to nevyjde, nevadí, zapůjčíme Vám čistý oděv našeho ateliéru. V průběhu kurzu Vám bude k dispozici kuchyňka, kde si budete moci kdykoli vařit čaj a kávu. Veškeré  potřebné pomůcky ke kresbě Vám budou k dispozici v našem Výtvarném atelieru!

 

  • Cena ( Jednodenní workshop / 5hodin)

1.650 Kč

  • V ceně jsou zahrnuty veškeré pomůcky k malbě - barvy i plátno!

 

 

PŘIJĎTE VE DVOU NEBO V CELÉ SKUPINCE! ZAPLATÍTE MÉNĚ! - pro více informací nás kontaktujte prosím na info@ateliermontmartre.cz, podle počtu zájemců a volných míst Vám sdělíme aktuální cenu po skupinové slevě. 

 

REZERVACE MÍSTA JE NUTNÁ -  VYPLŇTE PROSÍM PŘIHLÁŠKU

 

"S krajinami je to jako s lidmi, nikdy je úplně nepoznáme. Každý člověk a každá krajina mohou za určitých okolností projít všemi fázemi, od té nejubožejší ošklivosti až po tu nejvznešenější krásu." Christian Morgenstern

Přihláška na kurz

Fotogalerie