Impresionisté Olejem

Impresionisté Olejem

"MONTMARTRE, VAŠE VÝTVARNÉ NEBE NAD PRAHOU!"

OBJEVTE S NÁMI KOUZLO BAREV, KTERÉ VÁM OLEJOVÁ PALETA NABÍZÍ A VYJÁDŘETE SE NA PLÁTNĚ. INSPIRUJTE SE IMPRESIONISTICKÝM STYLEM.

 

  • Co se v rámci jednodenního kurzu naučíte?

Pomůžeme Vám pochopit, jak lze vnímat svět přírody očima impresionisty, jak vyjádřit pocity z toho, co sami vnímáte a zjistíte, že jedna a tatáž věc může být vnímána různými lidmi odlišným způsobem...... volné zachycení okamžiku, který se již neopakuje je jistě zážitkem, který budete chtít zopakovat. Začátečníci se naučí základy olejomalby a zapracování do formátu, pokročilí již mohou rozvíjet své vjemy a nechat se unášet tvorbou samotnou.

 

  • Pro koho je kurz určen?

Tento umělecký směr je nenáročný pro začínající výtvarníky. Zkušenější kreslíři a malíři zase rádi využijí jeho volnosti a svobody dle vlastních předloh či nápadů.

 

  • Co si vzít s sebou na kurz?

Fotografickou předlohu - barevný tisk alespoň o velikosti A4, popřípadě vlastní foto.... Předloh si raději přineste více - spolu s lektorem  pak vyberete tu nejvhodnější. Ideální jsou krajinné motivy, avšak záleží na Vás, kterým směrem se vydáte či kterým impresionistou se inspirujete. Pokud se Vám zadaří přijít na kurz bez předlohy, nevěšejte hlavu, nabídneme Vám na výběr z možností v našem ateliéru.

Vezměte si s sebou nejlépe pracovní oděv, který si popřípadě můžete potřísnit barvami. Pokud Vám to nevyjde, nevadí, zapůjčíme Vám čistý oděv našeho ateliéru. V průběhu kurzu Vám bude k dispozici kuchyňka, kde si budete moci kdykoli vařit čaj a kávu. Veškeré  potřebné pomůcky ke kresbě Vám budou k dispozici v našem Výtvarném atelieru!

 

  • Cena ( Jednodenní workshop / 5hodin)

1.650 Kč

  • V ceně jsou zahrnuty veškeré pomůcky k malbě - barvy i plátno!

 

 

PŘIJĎTE VE DVOU NEBO V CELÉ SKUPINCE! ZAPLATÍTE MÉNĚ! - pro více informací nás kontaktujte prosím na info@ateliermontmartre.cz, podle počtu zájemců a volných míst Vám sdělíme aktuální cenu po skupinové slevě. 

 

REZERVACE MÍSTA JE NUTNÁ -  VYPLŇTE PROSÍM PŘIHLÁŠKU

 

"S krajinami je to jako s lidmi, nikdy je úplně nepoznáme. Každý člověk a každá krajina mohou za určitých okolností projít všemi fázemi, od té nejubožejší ošklivosti až po tu nejvznešenější krásu." Christian Morgenstern

Přihláška na kurz

Fotogalerie