JAK MALOVAT MOŘE

JAK MALOVAT MOŘE

"MONTMARTRE, VAŠE VÝTVARNÉ NEBE NAD PRAHOU!"

 Naučte se s naší pomocí zachytit krásu moře a vodní hladiny!
  • Co se v rámci jednodenního kurzu naučíte?

Naučíme vás, jak vyjádřit živel vody se všemi jeho zákonitostmi a to především prostřednictvím námětu moře. Zaměříme se na znázornějí materiálu, pohybu i průhlednosti vody. Na její sílu, divokost i jemnost. Ukážeme vám, jak využívat techniku olejomalby k co nejvěrnějšímu zobrazení vln i k vystihnutí atmosféry daného motivu.

  • Pro koho je kurz určen?

Workshop je vhodný pro začátečníky i pokročilé. Jakákoli zkušenost s olejovými barvami výhodou, nikoli však podmínkou.

 

  • Co si vzít s sebou na kurz?

Můžete si vzít svoji fotografickou předlohu - barevný tisk alespoň o velikosti A4. Není však podmínkou. Nabídneme vám předlohy na výběr z možností v našem ateliéru.

Vezměte si s sebou nejlépe pracovní oděv, který si popřípadě můžete potřísnit barvami. Pokud vám to nevyjde, nevadí, zapůjčíme vám čistý oděv našeho ateliéru. V průběhu kurzu vám bude k dispozici kuchyňka, kde si budete moci kdykoli vařit čaj a kávu. Veškeré  potřebné pomůcky ke kresbě vám budou k dispozici v našem výtvarném atelieru!

 

  • Cena ( Jednodenní workshop / 5hodin): 1.650 Kč
  • V ceně jsou zahrnuty veškeré pomůcky k malbě - barvy i plátno!

 

 

PŘIJĎTE VE DVOU NEBO V CELÉ SKUPINCE! ZAPLATÍTE MÉNĚ! - pro více informací nás kontaktujte prosím na info@ateliermontmartre.cz, podle počtu zájemců a volných míst Vám sdělíme aktuální cenu po skupinové slevě.

 

REZERVACE MÍSTA JE NUTNÁ -  VYPLŇTE PROSÍM PŘIHLÁŠKU

Přihláška na kurz

Fotogalerie