Land Art, aneb tvoříme v přírodě

Land Art, aneb tvoříme v přírodě

"MONTMARTRE, VAŠE VÝTVARNÉ NEBE NAD PRAHOU!"


Pojďme společně přenést umění z interiérů ven a vytvořme umění přímo v krajině!

 

Land-Art neboli EarthArt reflektuje vztah člověka k přírodě. Může být monumentálních či jen drobných rozměrů. Tato tvorba má sice díky počasí i materiálům pomíjivý charakter, přesto je však skvělým prostředkem k odreagování se a odpočinku od všedních dní trávených ve městě.

 

  • Co v rámci jednodenního kurzu budeme tvořit?

Naším vyjadřovacím prostředkem bude země, písek, kamení, listí, větve apod. materiál, který nám v daném období příroda nabídne ke hraní. V žádném případě ji nebudeme nijak poškozovat! Můžeme tvořit různé obrazce v neomezeném prostoru a vytvářet je na velkých plochách, dle toho, na jaké místo se spolu vydáme.

Lektorka LandArtu Vám poví něco z historie tohoto směru a představí Vám slavná díla. Práce v přírodě může probíhat samostatně nebo ve skupinkách. Poté se práce společně zdokumentují.

-

  • Pro koho je kurz určen?

Kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilé výtvarníky, kteří mají vztah k přírodě. Kurz není věkově omezen, vezměte s sebou své rodiče, prarodiče či děti.. jistě ocení změnu v přírodě a společně trávený čas v tvořivém duchu.

 

  • Co si vzít s sebou na kurz?

Nejlépe pohodlný oděv a obuv do přírody, pití a svačiny do batůžku a pokud máte možnost, přibalte si i fotoaparát. V případě nevhodného počasí nabídneme náhradní termíny kurzu.

 

  • Cena ( Jednodenní workshop / 3,5hodin)

500,- Kč při bezhotovostní platbě na účet Ateliéru po potvrzení Vaší přihlášky

 

PŘIJĎTE VE DVOU NEBO V CELÉ SKUPINCE! ZAPLATÍTE MÉNĚ! - pro více informací nás kontaktujte prosím na info@ateliermontmartre.cz, podle počtu zájemců a volných míst Vám sdělíme aktuální cenu po skupinové slevě.

 

REZERVACE MÍSTA JE NUTNÁ -  VYPLŇTE PROSÍM PŘIHLÁŠKU

Přihláška na kurz

Fotogalerie