Strukturální malba špachtlí

Strukturální malba špachtlí
"MONTMARTRE, VAŠE VÝTVARNÉ NEBE NAD PRAHOU!"
 Malba akrylovými a olejovými barvami pomocí špachtlí. Snové a vzdušné obrazy krajin, květin, přírodnin či abstraktní motivy na Vás čekají právě na tomto workshopu.

 

  • Co se v rámci jednodenního workshopu Strukturální malba špachtlí naučíte?

Seznámíte se s technikou vrstvené malby a různými způsoby využití špachtle. Ukážete si, jaké jsou druhy špachtlí, vysvětlíte si jejich specifika, jak a kdy se používají. Na úvodním cvičení se naučíte, jak a s čím (gely, pasty) správně barvy namíchat, aby měly správnou konzistenci.

Poté se budete věnovat vlastní malbě, dle předloh přichystaných přímo v ateliéru, či předloh vlastních. S vhodným výběrem Vám pomůže vyučující lektor.

  • Pro koho je kurz určen?
Workshop je určen pro začátečníky i pokročilé - pro dospělé i pro mládež.

 

  • Co si vzít s sebou na kurz?

Nejlépe pracovní oděv, který si popřípadě můžete potřísnit barvou. Pokud Vám to nevyjde, nevadí, zapůjčíme Vám oděv (košili) našeho atelieru. V průběhu kurzu Vám bude k dispozici kuchyňka, kde si budete moci kdykoli vařit čaj a kávu.

 

  • Pomůcky:
Veškeré potřebné pomůcky včetně velmi kvalitního akvarelového papíru Vám budou k dispozici v našem výtvarném ateliéru! Nic si s sebou nemusíte nosit.

  • Cena (5 hodin): 1.650 Kč

 

PŘIJĎTE VE DVOU NEBO V CELÉ SKUPINCE! ZAPLATÍTE MÉNĚ! - pro více informací nás kontaktujte prosím na info@ateliermontmartre.cz, podle počtu zájemců a volných míst Vám sdělíme aktuální cenu po skupinové slevě. 

REZERVACE MÍSTA JE NUTNÁ -  VYPLŇTE PROSÍM PŘIHLÁŠKU

 

Přihláška na kurz

Fotogalerie