Základy kresby I. - 1 denní intenzivní kurz

Základy kresby I. - 1 denní intenzivní kurz

"MONTMARTRE, VAŠE VÝTVARNÉ NEBE NAD PRAHOU!"

Naučte se s námi základy kresby za 1 den!
  • Co se v rámci kurzu naučíte?

Dozvíte se základní principy a techniky kresby, ale také užitečné návody a triky, jak se naučit co nejrychleji a nejpřesněji kreslit. Seznámíte se s různými kreslicími médii, naučíte se uvolnit ruku při kresbě, budete kreslit studii různých objektů, naučíte se správně stínovat, správně zobrazit světlo a stín a mnohé další. 

  • Kresba tužkou, kresba uhlem, kresba rudkou či křídou
  • Pro koho je kurz určen?

Kurz je sestaven především pro ty, kteří nemají s kreslením žádné zkušenosti a chtěli by je získat. Je vhodný také pro mírně pokročilé, kteří se chtějí zdokonalit a oprášit základy či se poradit s lektorem o dalších kresebných postupech. Pokračovat lze dále v obtížnějších cvičeních na kurzu: Základy kresby II.

 

  • Co si vzít s sebou na kurz?

Nejlépe pohodlný oděv. V průběhu kurzu Vám bude k dispozici kuchyňka, kde si budete moci kdykoli vařit čaj a kávu. Veškeré  potřebné pomůcky ke kresbě Vám budou k dispozici v našem Výtvarném ateliéru!

 

  • Cena ( 6 hodin )

1.599 Kč při bezhotovostní platbě na účet Ateliéru po potvrzení Vaší přihlášky (V ceně jsou zahrnuty veškeré výtvarné pomůcky!)

 

PŘIJĎTE VE DVOU NEBO V CELÉ SKUPINCE! ZAPLATÍTE MÉNĚ! - pro více informací nás kontaktujte prosím na info@ateliermontmartre.cz, podle počtu zájemců a volných míst Vám sdělíme aktuální cenu po skupinové slevě.

REZERVACE MÍSTA JE NUTNÁ -  VYPLŇTE PROSÍM PŘIHLÁŠKU

 

Hodnocení kurzu od našich studentů:

  • paní Herčíková nám napsala: "kurz byl moc fajn, strašně mě to bavilo, lektor skvělý."

Přihláška na kurz

Fotogalerie