Květinový akvarel

Květinový akvarel

"MONTMARTRE, VAŠE VÝTVARNÉ NEBE NAD PRAHOU!"

Naučme se spolu vymalovat svět květin akvarelem!
  • Čemu se spolu budeme věnovat?

Na květinovém workshopu se seznámíme se základní anatomií některých rostlin a ukážeme vám způsob, jak vyjádřit jejich jemnost a podstatu. Ponoříme se spolu na pár hodin do barevného světa rostlin a pokusíme se jej zachytit pomocí štětce a úžasné palety akvarelů. Každý detail přírody v sobě zároveň nese ukryté tajemství většího celku, do kterého se pokusíme nahlédnout a zachytit jej v malbě.

 

  • Pro koho je kurz určen?

Workshop je vhodný pro začátečníky i pokročilé. Jakákoli zkušenost s akvarelovými barvami výhodou, nikoli však podmínkou.

Pokud byste si rádi nejdříve pohráli s akvarelovými barvami a objevili kouzlo akvarelu a jeho rozpíjení na mokrém podkladu, nežli se pustíte do realističtějšího tématu, lze se hlásit na workshop AKVARELOVÁ PALETA - malba pro začátečníky.

 

  • Co si vzít s sebou na kurz?

Můžete si vzít svoji fotografickou předlohu - barevný tisk. Není však podmínkou. Nabídneme vám předlohy na výběr z možností v našem ateliéru. Popřípadě budeme tvořit podle živých modelů.

Vezměte si s sebou nejlépe pracovní oděv, který si popřípadě můžete potřísnit barvami. Pokud vám to nevyjde, nevadí, zapůjčíme vám košili v našem ateliéru. V průběhu kurzu vám bude k dispozici kuchyňka, kde si budete moci kdykoli vařit čaj a kávu. Veškeré  potřebné pomůcky ke kresbě vám budou k dispozici v našem výtvarném atelieru!

 

  • Cena ( Jednodenní workshop / 5hodin)

1.650,- Kč při bezhotovostní platbě na účet Ateliéru po potvrzení Vaší přihlášky

  • V ceně jsou zahrnuty veškeré pomůcky k malbě - barvy i kvalitní akvarelové papíry!

 

PŘIJĎTE VE DVOU NEBO V CELÉ SKUPINCE! ZAPLATÍTE MÉNĚ! - pro více informací nás kontaktujte prosím na info@ateliermontmartre.cz, podle počtu zájemců a volných míst Vám sdělíme aktuální cenu po skupinové slevě.

REZERVACE MÍSTA JE NUTNÁ -  VYPLŇTE PROSÍM PŘIHLÁŠKU

Přihláška na kurz

Fotogalerie